zaloguj się

nadchodzące turnieje

Bilans gier: Elżbieta Koszałka

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 12 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki40040.00100.000.000.00291.25394.00
Andrzej Kraska10010.00100.000.000.00272.00365.00
Anna Łapawa1100100.000.00292.00238.000.000.00
Bartosz Morawski40040.00100.000.000.00243.25475.00
Bogusław Szyszka50050.00100.000.000.00253.60433.60
Dariusz Kosz10010.00100.000.000.00259.00475.00
Karolina Mak10010.00100.000.000.00288.00353.00
Łukasz Sornek1100100.000.00353.00341.000.000.00
Maciej Nawrocki50050.00100.000.000.00289.80394.00
Małgorzata Szczygieł20020.00100.000.000.00261.00447.00
Ryszard Korpalski1221916.6775.00336.00313.00260.56402.67
Ziemowit Pazda13201115.3884.62394.50288.00275.82387.09
powrót na początek