zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 30 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki16130381.2518.75416.92324.77391.00423.00
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Bogusław Szyszka1260650.0050.00391.83351.67296.83404.17
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dariusz Kosz830537.5062.50447.00329.67348.40439.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Elżbieta Salamon4400100.000.00446.25279.250.000.00
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Karol Waniek210150.0050.00434.00430.00404.00410.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Maciej Nawrocki23701630.4369.57423.14346.29330.69408.44
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Małgorzata Szczygieł1560940.0060.00432.17337.17352.33417.33
Marcin Radwański4400100.000.00421.50335.250.000.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Piotr Sławiński1100100.000.00364.00311.000.000.00
Przemysław Pawlic5500100.000.00401.00333.400.000.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Rafał Świątek210150.0050.00341.00332.00318.00401.00
Ryszard Korpalski362401266.6733.33406.25327.21320.75389.67
Tomasz Suchanek1070370.0030.00419.71331.14364.67494.67
Wojciech Gonet1100100.000.00478.00344.000.000.00
Ziemowit Pazda21140766.6733.33435.07339.43345.86424.86
Zofia Gajewska540180.0020.00415.25328.00358.00395.00
powrót na początek