zaloguj się

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 29 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki13110284.6215.38405.27325.73418.50443.00
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Bogusław Szyszka1150645.4554.55373.80345.60296.83404.17
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dariusz Kosz40040.00100.000.000.00345.50419.75
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Elżbieta Salamon1100100.000.00485.00277.000.000.00
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Maciej Nawrocki20501525.0075.00424.60359.00331.73406.00
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Małgorzata Szczygieł1250741.6758.33441.40331.40355.57421.14
Marcin Radwański3300100.000.00403.33347.000.000.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Piotr Sławiński1100100.000.00364.00311.000.000.00
Przemysław Pawlic1100100.000.00363.00350.000.000.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Rafał Świątek210150.0050.00341.00332.00318.00401.00
Ryszard Korpalski32230971.8828.13409.00327.26320.67372.33
Tomasz Suchanek1070370.0030.00419.71331.14364.67494.67
Wojciech Gonet1100100.000.00478.00344.000.000.00
Ziemowit Pazda16100662.5037.50428.60343.70347.17430.83
Zofia Gajewska540180.0020.00415.25328.00358.00395.00
powrót na początek