zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 24 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki1090190.0010.00394.33323.78430.00440.00
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Bogusław Szyszka1050550.0050.00373.80345.60306.20404.40
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dariusz Kosz10010.00100.000.000.00267.00432.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Laura Pisula970277.7822.22387.00313.57315.00371.00
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Maciej Nawrocki19501426.3273.68424.60359.00327.86406.79
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Małgorzata Szczygieł1140736.3663.64453.00335.50355.57421.14
Marcin Radwański2200100.000.00393.00365.000.000.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Ryszard Korpalski29210872.4127.59403.71320.90317.13367.88
Tomasz Suchanek960366.6733.33405.17344.67364.67494.67
Ziemowit Pazda1280466.6733.33432.00337.88352.50440.50
Zofia Gajewska430175.0025.00396.00345.00358.00395.00
powrót na początek