zaloguj się

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 47 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki860275.0025.00475.17343.17353.00420.50
Agnieszka Goniowska3300100.000.00505.33352.330.000.00
Andrzej Kraska1100100.000.00399.00348.000.000.00
Barbara Obremska870187.5012.50435.00323.43329.00340.00
Bartosz Morawski402201855.0045.00447.82368.36356.67454.11
Beata Wiączkowska3300100.000.00452.67329.000.000.00
Bogusław Szyszka523701571.1528.85443.41351.38359.60460.67
Bronisław Parada540180.0020.00425.50334.00424.00455.00
Czesława Pawłowska4400100.000.00493.75311.750.000.00
Daria Pisula1100100.000.00467.00261.000.000.00
Dominik Piasecki520340.0060.00422.50320.00362.33386.67
Elżbieta Koszałka1100100.000.00475.00259.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski210150.0050.00406.00381.00355.00456.00
Jacek Wandzel3300100.000.00520.33333.000.000.00
Jerzy Niewiadomski1100100.000.00498.00263.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00376.00271.000.000.00
Joanna Pawlińska2200100.000.00395.50242.500.000.00
Justyna Lisak1100100.000.00385.00262.000.000.00
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.60433.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00570.00264.000.000.00
Krzysztof Borodziuk10010.00100.000.000.00378.00387.00
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.50368.90367.89444.67
Laura Pisula5500100.000.00441.40363.000.000.00
Łukasz Szałkiewicz3300100.000.00443.00336.000.000.00
Maciej Nawrocki1100100.000.00460.00324.000.000.00
Małgorzata Szczygieł17160194.125.88438.88336.38311.00409.00
Marcin Radwański6600100.000.00426.83326.170.000.00
Marta Świątkowska2200100.000.00581.50268.500.000.00
Mateusz Królikowski640266.6733.33467.00409.75367.50402.50
Michał Alabrudziński320166.6733.33507.00389.50401.00404.00
Michał Burak4400100.000.00429.25309.750.000.00
Michał Landowski1100100.000.00465.00326.000.000.00
Michał Puchowski1100100.000.00569.00252.000.000.00
Michał Szymkowski430175.0025.00403.67335.00361.00443.00
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00342.00406.00
Mikołaj Cieplik1100100.000.00432.00267.000.000.00
Monika Laskowska1100100.000.00639.00277.000.000.00
Paweł Hałupka3300100.000.00440.00236.000.000.00
Paweł Mazurek1100100.000.00450.00315.000.000.00
Piotr Szałkiewicz2200100.000.00390.50328.000.000.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00235.00432.00
Rafał Świątek1100100.000.00600.00128.000.000.00
Ryszard Korpalski30280293.336.67459.25330.82405.00426.00
Sławomir Wolski530260.0040.00448.33330.67326.50387.50
Tomasz Suchanek1250741.6758.33466.80333.60379.14462.14
Ziemowit Pazda9900100.000.00475.22344.110.000.00
Zofia Gajewska3300100.000.00434.33325.000.000.00
powrót na początek