zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Tomasz Suchanek

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 89 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki15110473.3326.67408.91355.73371.25389.00
Adam Klimont850362.5037.50428.00338.20331.67426.33
Adam Szukalski840450.0050.00399.00288.50336.25431.50
Agnieszka Goniowska24181575.0020.83403.06324.83367.80413.80
Agnieszka Sołtys2200100.000.00401.00285.000.000.00
Aleksandra Łukaszewicz4400100.000.00394.00323.000.000.00
Alicja Abramowicz1100100.000.00405.00317.000.000.00
Alicja Puchowska1100100.000.00479.00182.000.000.00
Amelia Borysiuk1100100.000.00339.00285.000.000.00
Andrzej Kraska19130668.4231.58409.62352.77342.50393.17
Anna Kubik1100100.000.00443.00183.000.000.00
Anna Mech1100100.000.00357.00270.000.000.00
Antoni Kordos1100100.000.00466.00404.000.000.00
Barbara Obremska13120192.317.69431.83340.42356.00367.00
Bartosz Morawski1340930.7769.23439.25310.25331.11415.67
Beata Wiączkowska261301350.0050.00430.23357.08318.00413.00
Bogusław Koszarski320166.6733.33351.00294.50276.00309.00
Bogusław Szyszka1246226050.0048.39431.23340.37337.02418.77
Czesława Pawłowska251201348.0052.00393.42312.17349.46402.92
Dariusz Kazański1100100.000.00439.00261.000.000.00
Dariusz Kosz1380561.5438.46449.63374.63333.60466.80
Dariusz Zarzycki1100100.000.00474.00227.000.000.00
Dominik Piasecki493201765.3134.69424.16353.22366.41423.59
Dorota Maciejuk1100100.000.00485.00344.000.000.00
Dorota Pikulska1100100.000.00436.00273.000.000.00
Elżbieta Jankowska1100100.000.00505.00338.000.000.00
Ewa Fiszer-Włodarczyk1461742.8650.00409.67300.50335.57387.71
Ewa Pankowska2200100.000.00496.50272.000.000.00
Filip Klar760185.7114.29404.67316.33353.00398.00
Grażyna Szrembska1100100.000.00430.00321.000.000.00
Grzegorz Sęk210150.0050.00566.00307.00398.00414.00
Grzegorz Wiączkowski251301252.0048.00409.62354.92294.58403.17
Izabela Wójcik1100100.000.00429.00263.000.000.00
Jacek Lewiński420250.0050.00388.50367.50318.50392.00
Jacek Petrus410325.0075.00324.00309.00318.67384.00
Jacek Wandzel14110378.5721.43454.45340.91369.00457.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00446.00271.000.000.00
Joanna Pawlińska760185.7114.29435.50317.17304.00412.00
Joanna Suchanek24180675.0025.00437.56329.50362.67401.00
Karol Waniek673003744.7855.22429.80342.10347.35423.16
Karolina Michniewicz1100100.000.00320.00299.000.000.00
Krzysztof Borodziuk16140287.5012.50424.21323.50311.50386.00
Krzysztof Jamry2200100.000.00447.50295.000.000.00
Krzysztof Obremski371502240.5459.46424.07360.20360.73399.86
Krzysztof Szeruga210150.0050.00417.00270.00253.00410.00
Laura Pisula1390469.2330.77458.22318.33360.25426.25
Leokadia Litwinowicz1100100.000.00352.00297.000.000.00
Leszek Dobrowolski1100100.000.00359.00275.000.000.00
Łukasz Homa18120666.6733.33393.08342.83351.00410.00
Łukasz Sornek2200100.000.00477.00285.000.000.00
Łukasz Szałkiewicz321801456.2543.75429.44334.39340.86405.36
Maciej Pietrasik1100100.000.00445.00315.000.000.00
Małgorzata Szczygieł814903260.4939.51414.00348.53340.03420.44
Małgorzata Żabówka20020.00100.000.000.00274.00395.50
Marcin Radwański362501169.4430.56417.08321.00349.64401.18
Marcin Tutka1100100.000.00338.00268.000.000.00
Marek Koszykowski210150.0050.00365.00362.00375.00399.00
Marek Reda2200100.000.00447.00375.000.000.00
Marek Zdanowicz1100100.000.00351.00309.000.000.00
Marta Ćwiek15110473.3326.67424.36327.45363.00419.00
Marta Świątkowska650183.3316.67431.20340.60346.00498.00
Mateusz Królikowski33290487.8812.12431.07336.83328.00376.25
Michał Alabrudziński10010.00100.000.000.00323.00390.00
Michał Borejko210150.0050.00342.00303.00301.00386.00
Michał Burak760185.7114.29444.83294.00349.00394.00
Michał Puchowski1690756.2543.75444.78308.89342.00378.71
Michał Szymkowski331901457.5842.42403.37328.53300.00394.71
Michał Trumpus371702045.9554.05414.82348.76340.00420.20
Mikołaj Cieplik1030730.0070.00494.67364.67331.14419.71
Monika Laskowska1580753.3346.67413.75320.25348.14439.86
Paweł Hałupka2200100.000.00527.00195.500.000.00
Paweł Janaś1100100.000.00440.00338.000.000.00
Piotr Madej210150.0050.00398.00373.00309.00334.00
Piotr Szałkiewicz221111050.0045.45436.73333.45355.40408.40
Przemysław Pawlic352501071.4328.57434.56314.00331.90405.90
Przemysław Zdunek1100100.000.00340.00294.000.000.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00283.00434.00
Rafał Skibicki1100100.000.00431.00404.000.000.00
Rafał Świątek540180.0020.00406.25304.25341.00361.00
Robert Wagner3300100.000.00382.67368.670.000.00
Robert Włodarczyk640266.6733.33389.00297.50253.00360.50
Ryszard Korpalski1168423072.4125.86425.01312.62342.93390.43
Sławomir Rattay1100100.000.00404.00266.000.000.00
Sławomir Wolski18160288.8911.11420.00331.94320.50432.50
Tomasz Jopek1080280.0020.00379.50264.75329.50356.00
Wojciech Gonet540180.0020.00395.75363.00363.00375.00
Wojciech Obremski5500100.000.00442.80290.800.000.00
Ziemowit Pazda1209012975.0024.17451.14314.41358.21413.86
Zofia Gajewska750271.4328.57400.00329.60330.00416.00
powrót na początek