zaloguj się

« Relacja z KMP 2012 na żywo »

Tomasz Suchanek, 2012-04-28 10:46:21

Czy obronimy złoto?

Jak co roku zapraszamy naszych Siódemkowiczów na relację z Klubowych Mistrzostw Polski pod adresem kmp.scrabble.wroclaw.pl. W tym roku nasz klub reprezentują bodo, karol, kobrem, yohu, dziadek zaplutek. Nie trzeba myślę tego mówić głośno, ale mamy ogromną ochotę obronić tytuł! Powodzenia drużyno!

Po 3 dniach rozgrywek mamy już co najmniej brąz. Jutro czeka nas jednak trudne wyzwanie: Mikrus i Paranoja. Jeżeli zremisujemy z Mikrusem, bądź Paranoją to najprawdopodobniej będziemy mieli srebro. Wygrana z którymkolwiek z klubów bądź 2 remisy dają nam obronę tytułu!

Wersja dla leniwych

Lp. Klub                Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
 1 SIÓDEMKA             Wrocław                147.27      7.5      124     1392      356
 2 MIKRUS               Rumia                  140.89      6.5      122     1302      352
 3 KBKS PARANOJA        Warszawa               147.43      6.0      119     1261      346
 4 BLANK                Szczecin               129.98      4.5       96     1143      300
 5 ŁKMS                 Łódź                   130.71      4.0       91     1082      290
 6 Kraków" GHOST"       Kraków                 137.11      3.5       98     1015      304
 7 MACAKI               Warszawa               134.23      3.5       86     1022      280
 8 ANAGRAM              Ostróda                130.10      3.0       90      986      288
 9 MATRIKS              Milanówek              133.85      3.0       88      978      284
10 GRAJMYŻ              Piła                   121.62      2.0       86      958      256
11 GKS                  Katowice               123.93      1.5       80      923      244

wersja dla żądnych emocji

I mecz: Matriks vs. WKS

I runda

   Rafał          Matczak              - Bartosz        Morawski              305: 452
   Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              376: 394
   Dominik        Urbacki              - Bogusław       Szyszka               460: 330
   Mariola        Osajda-Matczak       - Karol          Waniek                393: 408
Po pierwszej rundzie wygrywamy 3:1 z Milanówkiem.

II runda

   Bogusław       Szyszka              - Rafał          Matczak               491: 323
   Karol          Waniek               - Piotr          Pietuchowski          407: 438
   Dariusz        Kosz                 - Dominik        Urbacki               376: 395
   Marek          Salamon              - Radosław       Jachna                382: 377
Druga runda remisowa 2:2 a w całym meczu jest 5:3 dla nas.

3 runda

   Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  399: 429
   Bartosz        Morawski             - Dominik        Urbacki               349: 336
   Bogusław       Szyszka              - Mariola        Osajda-Matczak        320: 402
   Rafał          Matczak              - Krzysztof      Obremski              372: 402
Ostatnią rundę wygrywamy 3:1 a cały mecz 8:4.

wyniki

   1 klub           MATRIKS              -   Klub           SIÓDEMKA                8:  16
   2 Klub           BLANK                - Klub           MIKRUS                 12:  12
   3 Kraków         "GHOST"              - Klub           ANAGRAM                16:   8
   4 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           MACAKI                 14:  10
   5 Klub           ŁKMS                 - Klub           GKS                    14:  10
   6 KBKS           PARANOJA             - BYE            BYE

w II meczu pauzujemy

   1 Klub           ŁKMS                 - Klub           MIKRUS                 16:  16
   2 Kraków         "GHOST"              - Klub           GKS                    12:  12
   3 Klub           BLANK                - Klub           MACAKI                  8:  16
   4 klub           MATRIKS              - KBKS           PARANOJA               12:  12
   5 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           ANAGRAM                 8:  16
   6 Klub           SIÓDEMKA             - BYE            BYE

III mecz: ŁKSM vs. WKS

I runda

   Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                335: 355
   Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               478: 267
   Karol          Waniek               - Andrzej        Kroc                  469: 453
   Bogusław       Szyszka              - Wojciech       Zemło                 391: 444
remisujemy 2:2 z ŁKMS

II runda

   Wojciech       Zemło                - Bartosz        Morawski              391: 405
   Radosław       Jachna               - Krzysztof      Obremski              434: 350
   Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kosz                  393: 361
   Grzegorz       Pukniel              - Karol          Waniek                319: 487
wciąż remisowo, 4:4 z odwiecznym rywalem zza miedzy

III runda

   Bartosz        Morawski             - Robert         Głowacki              363: 302
   Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Obremski              383: 331
   Dariusz        Kosz                 - Wojciech       Zemło                 519: 289
   Radosław       Jachna               - Karol          Waniek                364: 313
Niestety tracimy pół punktu, remisujemy 6:6. Przeszpiegi Radki Jachny na naszych turniejach klubowych przyniosły ŁKMS-owi zdobycz punktową

wyniki

   1 Kraków         "GHOST"              - Klub           BLANK                  10:  14
   2 Klub           MACAKI               - Klub           GKS                    12:  12
   3 Klub           GRAJMYŻ              - klub           MATRIKS                 8:  16
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ŁKMS                   12:  12
   5 Klub           ANAGRAM              - KBKS           PARANOJA                8:  16
   6 Klub           MIKRUS               - BYE            BYE

IV mecz Blank vs. WKS

I runda

  Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  346: 386
  Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Morawski              392: 400
  Maciej         Grąbczewski          - Bogusław       Szyszka               423: 482
  Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              429: 345
Nie jest źle, 3:1 na otwarcie z Blankiem

II runda

   Dariusz        Kosz                 - Ireneusz       Moralewicz            428: 351
   Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kuć                   411: 334
   Karol          Waniek               - Maciej         Grąbczewski           374: 281
   Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             358: 480
W tej rundzie 3:1 i już wiemy, że tego nie przegramy, jest 6:2.

III runda

   Dorota         Kuć                  - Karol          Waniek                359: 439
   Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Tuszyński             429: 406
   Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kosz                  285: 425
   Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            345: 526
Wystarczyło 1 zwycięstwo a wygraliśmy tę rundę 3:1. Ten mecz kończymy rewelacyjnym 9:3

wyniki

   1 Klub           ANAGRAM              - Klub           MACAKI                 10:  14
   2 Klub           GKS                  - klub           MATRIKS                10:  14
   3 KBKS           PARANOJA             - Klub           ŁKMS                   17:   7
   4 Klub           BLANK                - Klub           SIÓDEMKA                6:  18
   5 Klub           MIKRUS               - Klub           GRAJMYŻ                18:   6
   6 Kraków         "GHOST"              - BYE            BYE

V mecz: GKS vs. WKS

I runda

   Marek          Salamon              - Dariusz        Kosz                  485: 398
   Ireneusz       Kurzok               - Bartosz        Morawski              310: 472
   Łukasz         Sornek               - Karol          Waniek                305: 426
   Jerzy          Luter                - Bogusław       Szyszka               247: 392
Dobry początek 3:1

II runda

   Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Luter                 438: 324
   Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                361: 294
   Karol          Waniek               - Marek          Salamon               331: 423
   Bogusław       Szyszka              - Ireneusz       Kurzok                375: 317
Tak jak w pierwszej rundzie, tylko Marek Salamon wyszarpał nam komplet zwycięstw. Jest 3:1 a w całym meczu 6:2. Mamy co najmniej remis.

III runda

   Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              296: 411
   Bartosz        Morawski             - Marek          Salamon               634: 275
   Łukasz         Sornek               - Bogusław       Szyszka               352: 344
   Karol          Waniek               - Ireneusz       Kurzok                451: 350
Kolejne 3:1 i kończymy ten mecz pięknym 9:3

wyniki

   1 Klub           BLANK                - klub           MATRIKS                16:   8
   2 Klub           ŁKMS                 - Klub           GRAJMYŻ                12:  12
   3 Klub           ANAGRAM              - Klub           MIKRUS                 10:  14
   4 Klub           GKS                  - Klub           SIÓDEMKA                6:  18
   5 KBKS           PARANOJA             - Kraków         "GHOST"                16:   8
   6 Klub           MACAKI               - BYE            BYE

VI mecz: Anagram Ostróda vs. WKS

I runda

   Bartosz        Morawski             - Rafał          Dąbrowski             412: 385
   Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Langiewicz            350: 447
   Dariusz        Kosz                 - Michał         Kolaj                 494: 316
   Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Koczkodon             319: 324
Trudna runda i remis 2:2

II runda

   Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Morawski              514: 354
   Michał         Kolaj                - Karol          Waniek                290: 450
   Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              333: 400
   Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Kosz                  323: 503
Bartek pokonany, przegrał dopiero swój pierwszy mecz. Reszta drużyny jednak zwycięska i prowadzimy po tej rundzie 5:3

III runda

   Bogusław       Szyszka              - Rafał          Dąbrowski             388: 420
   Krzysztof      Langiewicz           - Karol          Waniek                399: 531
   Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             359: 406
   Michał         Kolaj                - Bartosz        Morawski              268: 530
Remis 2:2 daje nam zwycięstwo nad Zyzanią 7:5. W tej samej rundzie Murkus miażdży GKS aż 11:1!

wyniki

   1 Klub           ŁKMS                 - Klub           BLANK                   4:  20
   2 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ANAGRAM                14:  10
   3 Klub           MIKRUS               - Klub           GKS                    22:   2
   4 Kraków         "GHOST"              - Klub           GRAJMYŻ                18:   6
   5 Klub           MACAKI               - KBKS           PARANOJA               14:  10
   6 klub           MATRIKS              - BYE            BYE

VII mecz: Grajmyż Piła vs. WKS

I runda

   Maciej         Perzyński            - Dariusz        Kosz                  323: 461
   Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Szyszka               434: 302
   Paweł          Janaś                - Krzysztof      Obremski              338: 438
   Sławomir       Zabawa               - Karol          Waniek                351: 341
Tym razem tylko remis 2:2. Kobrem w końcu kończy swoją czarną serię.

II runda

   Dariusz        Kosz                 - Sławomir       Zabawa                423: 382
   Bogusław       Szyszka              - Paweł          Janaś                 280: 399
   Bartosz        Morawski             - Jolanta        Chłopińska            435: 395
   Krzysztof      Obremski             - Maciej         Perzyński             478: 441
Kobrem znów przełamuje. Wygrywamy 3:1 a w sumie 5:3.

III runda

   Jolanta        Chłopińska           - Karol          Waniek                290: 522
   Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Zabawa                398: 236
   Paweł          Janaś                - Dariusz        Kosz                  375: 367
   Bartosz        Morawski             - Maciej         Perzyński             508: 332
2:2. Mecz dużo trudniejszy niż wskazywałby na to ranking. Ostatecznie wygrywamy 7:5.

wyniki

   1 Klub           GKS                  - Klub           ANAGRAM                10:  14
   2 Klub           BLANK                - KBKS           PARANOJA                6:  18
   3 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           SIÓDEMKA               10:  14
   4 Klub           MIKRUS               - Klub           MACAKI                 16:   8
   5 KLUB           MATRIKS              - Kraków         "GHOST"                 8:  16
   6 Klub           ŁKMS                 - BYE            BYE

VIII mecz: Macaki Warszawa vs WKS

I runda

   Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            407: 390
   Karol          Waniek               - Szymon         Płachta               343: 324
   Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Kurowski              431: 474
   Krzysztof      Obremski             - Robert         Kamiński              483: 345
Dobre otwarcie 3:1. Bogusiowi prawie udało podgonić się 4 siódemki. Prawie to nie to samo co udało się, ale i tak wielkie brawa za przepiękną walkę.

II runda

   Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               333: 373
   Grzegorz       Kurowski             - Karol          Waniek                374: 308
   Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              350: 573
   Robert         Kamiński             - Dariusz        Kosz                  274: 334
Piękny sen trwa nadal, wygrywamy 3:1 a w całym meczu już 6:2.

III runda

   Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kurowski              416: 288
   Krzysztof      Sporczyk             - Bogusław       Szyszka               310: 409
   Krzysztof      Obremski             - Szymon         Płachta               426: 413
   Rafał          Wesołowski           - Karol          Waniek                383: 374
Trzeci raz 3:1 daje nam pewne zwycięstwo 9:3. Tymczasem Matriks sensacyjnie remisuje z Mikrusem!

wyniki

   1 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           BLANK                  10:  14
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           GKS                    18:   6
   3 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MACAKI                 16:   8
   4 KLUB           MATRIKS              - Klub           MIKRUS                 12:  12
   5 Kraków         "GHOST"              - Klub           ŁKMS                    8:  16
   6 Klub           ANAGRAM              - BYE            BYE                   300:   0

IX mecz: Ghost Krakow vs WKS

I runda

   Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 418: 387
   Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 461: 456
   Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            414: 392
   Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Gibas                 428: 381
Piękne otwarcie 4:0! Brawo! W tym czasie Paranoja remisuje 2:2 a Mikrusem.

II runda

   Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              338: 389
   Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Waniek                377: 339
   Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Obremski              330: 455
   Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  454: 440
Po raz kolejny w drugiej rundzie zapewniamy sobie co najmniej remis. Jest 2:2 a po 3 rundach 6:2.

III runda

   Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 418: 435
   Justyna        Górka                - Karol          Waniek                476: 294
   Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Sulejewska            269: 406
   Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Kosz                  345: 395
Kraków zmobilizował się. Mało brakowało a doprowadziłby do remisu. Ostatecznie wygraliśmy 7:5. Tymczasem w starciu Paranoi z Mikrusem pada wynik idealny z naszej perspektywy, czyli remis.

wyniki

   1 Klub           GKS                  - Klub           GRAJMYŻ                12:  12
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           MIKRUS                 12:  12
   3 Klub           SIÓDEMKA             - Kraków         "GHOST"                14:  10
   4 Klub           MACAKI               - Klub           ŁKMS                    6:  18
   5 Klub           ANAGRAM              - KLUB           MATRIKS                14:  10
   6 Klub           BLANK                - BYE            BYE

Dodaj swój komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Komentując możesz używać składni Markdown.

Get Adobe Flash player

nasza strona na facebooku
galerie
tajskie kości ;)
tajskie kości

wersja „nie wszystko Wam wolno, robaczki”, powstała w styczniu 2014 © bodo